קורסים

הקורסים פתוחים לכל הסטודנטים המשתתפים בתכנית ביומדטק ואינם כרוכים בתשלום נוסף

הרחב הכל
קורס יסודות היזמות
בין הנושאים שידונו בקורס: התהליך היזמי והקמת עסקים, התכנית עסקית – מטרות ומבנה וניתוח, יזמות ומקורות המימון,הערכת שווי למיזמים חדשים. יזמות פנים ארגונית – התהליכים הטבעיים, הארגון המשולב ותהליכי החדשנות הפנים ארגונית. יידונו גם מאפיינים פסיכולוגים של יזמים. ננתח קווי דמיון ושוני בין יזמות עסקית ליזמות חברתית. נתחקה אחר סוגי יזמות וגורמים להצלחות וכישלונות יזמיים. נדון בגישות ייחודיות לסטרטאפים טכנולוגיים בעולם הווב והמובייל.
 
קורס עקרונות השיווק

הקורס יקנה לאנשים שאינם עוסקים בשיווק את ההבנה הכללית בנושאי מפתח בתחום. הכוונה להתמקד במונחי מפתח מתורת השיווק ולהדגים את המתודולוגיות, הגישות והכלים ההופכים רעיון למוצר שיש לו לקוחות שמעדיפים אותו על פני התחרות לאורך זמן (בניית מותג).

 

נעסוק בנושאים קריטיים בחיי מנהל שיווק – השלבים בבניית תוכנית עסקית,  הגדרת קהלי יעד וכלים ליצירת פרופיל לקוחות, פרקטיקות בזיהוי מוטיבציות. מה הופך מוצר למותג? נדון במהלך חיי לקוח – רכישה, שימור ושיחזור לקוחות. הבדלים בין יצירת תדמית למכירה והפרקטיקה המשתנה של כלים אלו בעולם האון ליין והאוף ליין.   

 

לקורס >

קורס ניהול צוותים בפרוייקטים

מטרת הקורס הינה להכיר, לבחון וליישם את הגישות, הטכניקות והכלים המשמשים לניהול אפקטיבי של צוותים בפרויקטים. הקורס יכלול היכרות עם מושגי יסוד בניהול, לימוד שלבי מחזור החיים בפיתוח מוצר או מערכת ותחומי הידע של פרויקטים, ויתמקד בהבנה של תהליכי ניהול אפקטיבי של צוותים וקבוצות עבודה להשגת יעדים בסביבה דינאמית ותחרותית.

 

לקורס >
 

קורס היבטים משפטיים ועסקיים של חברות היי-טק

מטרת הקורס הינה חשיפת הסטודנט לתעשיית ההיי-טק בישראל, היקפה, הסיבות לצמיחתה ומגמות עכשוויות בתעשיה זו. במסגרת הקורס נלמד את עקרונות יסוד בדיני תאגידים, נבחן את השלבים בצמיחת החברה וסוגיות משפטיות בכל אחד מן השלבים. בין היתר נלמד על פעילותן של קרנות הון סיכון, גיוס הון ממשקיעים, סוגיות בתחום האופציות, מסחור טכנולוגיה, מכירת החברה (מיזוגים ורכישות) ועוד. הקורס נותן כלים פיננסיים וכן את הניתוח המשפטי והמיסויי של נושאים חשובים אלו.

 

לקורס >
 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>